+420 773 550 388 info@michaelafialova.cz

Vzdělávací cyklus – Psychosomatika

Psychosomatika v jednotné medicíně

Cyklus systematického vzdělávání, který vychází z psychosomatické platformy, ale je obohacený a rozšířený o další vhledy na komplexní vnímání souvislostí zdraví a nemoci. Kurz překračuje rámce oficiálně definované psychosomatiky a nabízí teoretické i praktické poznatky dle naší filosofie 5 aspektů léčení. Tedy skloubení metod, jež se potkávají v modelu bio-psycho- socio- spirituálně- energetického nahlížení na celistvost člověka.
Je určen pro všechny zájemce, kteří chtějí získat novou syntézu poznatků moderních věd, skloubených s praxí západní medicíny a uměním léčení v nejširším kontextu pojmu léčení, vycházejících z tisícileté filosofie a praxe.

Lektorkami kurzu jsou Jarmila Klímová, Michaela Fialová i další přizvaní odborníci.
Tento vzdělávací cyklus je koncipován do sedmi základních víkendových seminářů s možností dalších, nástavbových workshopů a přednášek (kazuistický seminář, základy fyziologie pro nelékaře, …).

Zahajovací seminář dalšího cyklu je 19.-20.10. 2019 v Praze, přihlášení mailem na seminare@progressive.cz.

Podrobné informace včetně pokynů k platbě Vám následně pošleme na Vaši mailovou adresu.

Cena semináře 4500,-.

Obsah zahajovacího semináře: pojem psychosomatika, pentagram psychosomatického léčení, základy systemického myšlení, psychické principy a funkce, vztahové systémy jako psychosomatické východisko, mikro a makrokosmos, princip hologramu, psychosomatická anamnéza, mapa emocí.

 

Kontaktní informace

V dialogu mezi klientem a terapeutem máme možnost nahlédnout na svůj vlastní život a problémy s odstupem a novou zkušeností, odhalovat příčiny problémů a jejich souvislosti i možnosti řešení.

1 + 2 =

Mgr. Michaela Fialová

Na Roudné 393/9 
Plzeň 301 00

Thámova 7
Praha 186 00 - Karlín

IČ: 75941678
DIČ: CZ7158222676